Aktuality

21.3.2017
Na základě požadavků našich zákazníků od letošního roku nově provádíme i montáže/demontáže výrobních linek a zařízení, jejich přesuny v rámci výrobních hal i mezi pobočkami v různých zemích. Využíváme tak zkušenost nejen z nakládek a vykládek kontejnerů, schopnosti našich lidí ovládat těžkou techniku, tak i zkušenost lidí z provozu a údržby výrobních zařízení.
» Detailní informace ke stažení

7.3.2016
U příležitosti 10. výročí společnosti NAVYKO rozšiřujeme naše služby. Nyní můžeme zajišťovat rozvozy a svozy k uskutečňovaným vykládkám a nakládkám z/do zámořských kontejnerů, stejně tak i přepravy vašeho zboží vlastní kamionovou soupravou. Souprava složená z tahače DAF XF 510 FT a návěsu Schwarzmüller tak v tuto chvíli doplňuje chybějící službu v našich činnostech. Zvyšujeme tím operativu a pružnost pro vás, naše zákazníky.
» Detailní informace ke stažení

30.3.2015
Do našeho vozového parku jsme pořídili vysokozdvižný vozík KALMAR DCB 32/1200 o nosnosti 32 tun. Zefektivnili jsme tak překlady a zvýšili bezpečnost manipulovaného zboží. V průběhu roku 2015 budeme pořizovat speciální prodloužené vidle a další zařízení pro manipulaci celých 20' kontejnerů.
» Více informací

Tímto rozšiřujeme portfolio překladů ve společnosti NAVYKO s.r.o. na všechny typy překladů všech tonáží z/do zámořských kontejnerů bez omezení. V současné době disponujeme čtyřmi vysokozdvižnými vozíky o nosnostech 3,5 t, 7 t, 16 t, 32 t dalšími speciálními zařízeními na jeřáb a množstvím manipulačních přípravků a prostředků, které nám umožňují především nestandardní manipulace.


« Méně informací

9.9.2014
Od září disponuje naše firma mobilní nákladovou rampou. Rampu můžete využít společně s našimi službami v oblasti nakládek, vykládek námořních kontejnerů, nebo si rampu zapůjčit pro naložení a vyložení vámi přepravovaného zboží přímo ve vašem areálu.
» Detailní informace ke stažení

1.8.2014
Získali jsme výhradní zastoupení firmy Americover® pro Českou a Slovenskou republiku. Materiály nejen prodáváme, ale i sami používáme k provádění přepravního balení.
» Detailní informace ke stažení