O nás

Společnost NAVYKO s.r.o. zahájila svoji činnost v roce 2006. Důvodem jejího vzniku byla chybějící nabídka specializovaných služeb spojených především s manipulací téměř všech nákladů v námořních kontejnerech. V souvislosti s těmito činnostmi jsme v roce 2008 začali vyrábět exportní balení ve všech možných provedeních.

Naší filozofií je nabídnout klientům služby, které na místním trhu chybějí, jsou neprofesionální nebo chybí osobní přístup. Jedná se především o komplexní služby v oblasti nakládek, vykládek kontejnerů, manipulace, skladování a další služby přímo související s uvedeným oborem činnosti.

Pro zajištění našich služeb disponujeme know-how, vysokozdvižnými vozíky o nosnostech 32 t, 16 t (oba se speciálními prodlouženými vidlemi pro manipulace zboží ve 20' kontejnerech), dále VZV o nosnosti 7 t a 3,5 t ve sníženém provedení umožňující pohyb v kontejnerech, portálovým jeřábem o nosnosti 12,5 t, speciálním samovyvažovacím ramenem - tzv. „C-hák“ - o nosnosti 8 t, C-hákem 10 t pro manipulaci svitků a množstvím na míru vyrobených přípravků umožňujících i nestandardní manipulace.

Veškeré manipulace provádíme v hale s celkovou manipulační a skladovou plochou 750 m² nebo na venkovním prostranství 1800 m². V hale je vykládací zadní rampa a rovněž možnost vjezdu veškerých vozidel přímo do haly. Po kompletní rekonstrukci podlahy disponujeme podlahou s bezprašným povrchem a neomezeným zatížením na m².

Naší devizou je výborná dostupnost a lokace provozovny, specializace, profesionalita a naprostá flexibilita.